ČTP SINGLES 2019
8.ročník letního turnaje jednotlivců, 1.4.2019 - 30.9.2019
Obsah: A - 1.+ 2.Liga B - Single Masters C - Liga Týmů
A - ČTP Open 1.+ 2.Liga Singles 2019
Tabulka (Konečný stav k : 30.9.2019)
pořadí | hráčiXXXXxXXXXXXXXXXX |
body celkem |
body za set |
zápasů |
výhry/ prohry |
poměr setů | poměr gamůx |
mače 1./2.liga |
1.LIGA | - | - | - | - | - | - | - | |
1. | Kamlach Miroslav (1) | 48 | - | 13 | 9:4 | 18:9 | 126:93 | 8/5 |
2. | Jersák Miroslav (3) | 39 | 3 | 10 | 6:4 | 15:10 | 106:83 | 7/3 |
3. | Sátra Petr (5) | 38 | 3 | 9 | 6:3 | 15:8 | 105:71 | 7/2 |
4. | Albrecht Milan (2) | 33 | 1 | 7 | 5:2 | 11:5 | 74:63 | 6/1 |
5. | Pojer Robert (4) | 32 | 3 | 9 | 4:5 | 11:13 | 81:98 | 8/1 |
6. | Šandl Miroslav (11) | 30 | - | 5 | 5:0 | 10:1 | 66:20 | 5/0 |
7. | Nielsen Peter (7) | 26 | - | 6 | 5:1 | 11:4 | 76:49 | 3/3 |
8. | Šípek Lubomír (6) | 25 | - | 14 | 3:11 | 6:24 | 82:164 | 11/3 |
9. | Rausch Václav (-) | 17 | - | 4 | 3:1 | 6:2 | 42:18 | 2/2 |
10. | Rohlík Jiří (10) | 17 | 1 | 5 | 3:2 | 7:4 | 56:33 | 3/2 |
2.LIGA | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Toman Michal (19) | 13 | 1 | 7 | 1:6 | 3:12 | 44:84 | 7/0 |
12. | Bělohradský Tomáš (9) | 5 | 1 | 4 | 0:4 | 1:8 | 30:50 | 4/0 |
13. | Sirotek Dan (-) | 3 | - | 3 | 0:3 | 0:6 | 10:36 | 3/0 |
14. | Procházka Miloslav (16) | 2 | - | 2 | 0:2 | 0:4 | 5:24 | 1/1 |
15. | Toman Ludvík (15) | 1 | - | 1 | 0:1 | 0:2 | 6:12 | 1/0 |
16. | Cherubín Jan (-) | 1 | - | 1 | 0:1 | 0:2 | 1:12 | 1/0 |
xxx | xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx |
-. | Balous Václav (12) | |||||||
-. | Kosina Ondřej (18) | |||||||
-. | Krejčí Tomáš (17) | |||||||
-. | Strejček Roman (8) |
--------------------------------------------
Odehrané zápasy (Ligy):
( T = "velký tiebreak")
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.4.2019 Konstruktiva, antuka: Bělohradský - Albrecht 3:6 5:7
11.4.2019 Konstruktiva, antuka: Albrecht - Rausch 0:6 2:6
16.4.2019 LTC 1927 Michle, antuka: Kamlach - Šípek 6:1 7:5
20.4.2019 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Kamlach 1:6 0:6
20.4.2019 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Šípek 6:4 4:6 4:6
21.4.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Pojer 6:2 2:6 6:0
24.4.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Sirotek 6:2 6:2
24.4.2019 Baník Trója, antuka: Šandl - Pojer 6:1 6:1
30.4.2019 Montáže Praha (Michle), antuka: Rausch - Šípek 6:2 6:2
30.4.2019 Tenis Svornost (Kobylisy), antuka: Bělohradský - Sátra 3:6 4:6
Postup: Rausch Václav Sestup: 0
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.5.2019 Konstruktiva, antuka: Šípek - Jersák 1:6 3:6
3.5.2019 Konstruktiva, antuka: Sátra - Jersák 6:2 5:7 T-5:10
4.5.2019 Konstruktiva, antuka: Šípek - Jersák 3:6 0:6
4.5.2019 Letov Letňany, umělá tráva: Rausch - Toman M. 6:0 6:0
5.5.2019 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Sátra 2:6 3:6
6.5.2019 Baník Trója, antuka: Rausch - Šandl 4:6 2:6
14.5.2019 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Sátra 6:4 3:6 T-10:3
16.5.2019 LTC 1927 Michle, antuka: Albrecht - Šípek 6:1 6:1
25.5.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Pojer 4:6 6:2 5:5 nedohráno
25.5.2019 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Procházka 6:3 6:1
27.5.2019 Oaza-Krč, antuka: Albrecht - Jersák 6:4 6:4
29.5.2019 Konstruktiva, antuka: Jersák - Pojer 2:6 6:4 T-6:10
31.5.2019 Oaza-Krč, antuka: Jersák - Kamlach 7:5 6:0
31.5.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Sirotek 6:1 6:2
Postup: Šandl Miroslav Sestup: Bělohradský Tomáš a Strejček Roman (nesehraný 1 zápas)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
3.6.2019 Konstruktiva, antuka: Albrecht - Pojer 6:3 3:6 T-9:11
4.6.2019 Kometa Kobylisy, antuka: Albrecht - Sátra 6:4 1:6 6:4
8.6.2019 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Toman M. 6:4 6:3
10.6.2019 Baník Trója, antuka: Kamlach - Šandl 2:6 1:6
12.6.2019 Konstruktiva, umělý/regupol: Sátra - Šípek 6:1 6:1
13.6.2019 Baník Trója, antuka: Sirotek - Nielsen 3:6 0:6
20.6.2019 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Šípek 6:0 6:0
21.6.2019 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Albrecht 3:6 6:7(4:7)
24.6.2019 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Pojer 6:3 3:6 6:7(6:8)
26.6.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Pojer 4:6 6:2 7:5 dohrávka z 25.5.
26.6.2019 LTC 1927 Michle, antuka: Bělohradský - Šípek 6:7(1:7) 1:6
27.6.2019 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Pojer 0:6 2:6
Postup: Toman Michal Sestup: Rohlík Jirka
------------------------------------------------------------------------------------------------
2.7.2019 TenJez Hostivař, umělá tráva: Sátra - Rohlík 6:2 6:3
3.7.2019 LTC 1927 Michle, antuka: Kamlach - Šípek 6:2 6:3
5.7.2019 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Šípek 7:6(7:1) 6:2
8.7.2019 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Procházka 6:1 6:0
18.7.2019 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Sátra 6:7(0:7) 5:3 nedohráno
23.7.2019 Baník Trója, antuka: Sátra - Pojer 2:6 6:3 T-10:7
Postup: Rohlík Jirka Sestup: Toman Michal
-------------------------------------------------------------------------------------------------
2.8.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Šandl 7:6(7:4) 0:6 nedohráno
6.8.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Šandl 7:6(7:4) 0:6 2:6 dohrávka
15.8.2019 Baník Trója, antuka: Šandl - Pojer 6:0 6:0
29.8.2019 LTC Řevnice, antuka: Kamlach - Cherubín 6:1 6:0
Postup: Toman Michal Sestup: Šípek Luboš
-------------------------------------------------------------------------------------------------
5.9.2019 Konstruktiva, antuka: Bělohradský - Jersák 1:6 7:5 T-4:10
19.9.2019 Konstruktiva, antuka: Sátra - Jersák 6:3 6:7(4:7) T-10:7
21.9.2019 Konstruktiva, antuka: Jersák - Šípek 7:6(7:4) 6:2
23.9.2019 LTC 1927 Michle, antuka: Kamlach - Šípek 6:1 6:2
26.9.2019 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Toman L. 6:2 6:4
26.9.2019 Letov Letňany, umělá tráva: Kamlach - Toman M. 6:3 6:1
28.9.2019 Konstruktiva, antuka: Šípek - Jersák 1:6 6:2 T-12:10
Postup: Šípek Luboš Sestup: Toman Michal
____________________________________________________________________________
Aktivita (počet všech odehraných zápasů: Liga + Single Masters)
Kamlach 16, Šípek 14, Jersák 11, Pojer 10, Sátra 10, Nielsen 9, Albrecht 8, Šandl 8, Rausch 7, Toman M. 7, Rohlík 5, Bělohradský 4, Sirotek 3, Procházka 2, Cherubín 1, Toman L. 1.
Konečný stav k: 25.10.2019 ( 58 zápasů)
___________________________________________________________________________
B - Single Masters: (1.8. - 30.9.)
Čtvrtfinále (1.8. - 31.8.):
Albrecht (1) - Rausch (8)
Sátra (2) - Šandl (7)
Pojer (3) - Nielsen (6)
Kamlach (4) - Jersák (5)
24.8.2019 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Jersák 6:4 7:5
31.8.2019 Baník Trója, antuka: Sátra - Šandl 1:6 2:6
10.9.2019 Tenis Štětí, antuka: Albrecht - Rausch 2:6 3:6
11.9.2019 Baník Trója, antuka: Pojer - Nielsen 6:4 2:5 nedohráno
24.9.2019 Baník Trója, antuka: Pojer - Nielsen 6:4 3:6 2:6 dohrávka
---------------------------------------------------------------------
Semifinále (1.9. - 15.9.):
Kamlach (4) - Rausch (8)
Nielsen (6) - Šandl (7)
4.10.2019 Tenis Štětí, antuka: Kamlach - Rausch 2:6 6:7(2:7)
11.10.2019 Baník Trója, antuka: Nielsen - Šandl 1:6 6:7(4:7)
---------------------------------------------------------------------
Finále (16.9. - 30.9.):
Šandl (7) - Rausch (8)
25.10.2019 Tenis Štětí, antuka: Šandl - Rausch 6:2 6:2
O 3.místo (16.9. - 30.9.):
Kamlach (4) - Nielsen (6)
21.10.2019 Baník Trója, antuka: Kamlach - Nielsen 0:6 4:6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konečné pořadí Single Masters 2019: 1.Šandl 2.Rausch 3.Nielsen 4.Kamlach 5.Albrecht 6.Sátra 7.Pojer 8.Jersák (pořadí 5.-8. je dáno nasazením k 1.8.2019)
_________________________________________________________________
C - Liga týmů:
1.Tým Krč 112 (Kamlach 48, Jersák 39, Šípek 25)
2.Tým Troja 88 (Pojer 32, Šandl 30, Nielsen 26) (Sirotek 3)
3.Tým Letňany 68 (Sátra 38, Rausch 17, Toman M. 13)
4.Tým Severní Praha 50 (Albrecht 33, Rohlík 17) (pouze 2 hráči hráli)
5.Tým Jižní Praha 8 (Bělohradský 5, Procházka 2, Cherubín 1) (Toman L. 1)
---------
Konečný stav k 30.9.2019
__________________________________________________________________________________________
D - Pohár vítězů 2019 - závěrečný "turnaj 4":
Kvalifikovala se čtveřice: Kamlach 130.5 bodů, Pojer 98, Nielsen 63.5, Albrecht 59.5.
Hráči Kamlach a Nielsen do semifinále nenastoupili a tak finálová dvojice je: Pojer – Albrecht.
Termín „turnaje 4“ je 1.4.2019 – 30.6.2019, hraje se na 3 vítězné sety bez přerušení, hrát se musí na Spartě (tvrdý povrch) a míči Štěpánek. Komplet kvalifikace Pohár vítězů 2019 je zde: https://ctp.estranky.cz/clanky/pohar-vitezu.html
semifinále:
Kamlach – Albrecht: postup Albrecht bez boje
Pojer – Nielsen: postup Pojer bez boje
finále:
Pojer – Albrecht nehrálo se z důvodu nesplnění termínu a striktních podmínek finále PV daných ředitelem turnaje
________________________________________________________________
SenLiga: (hráči 60+, hra na 1 set – „no ad“, při 5:5 je malý tiebreak, bodování: výhra=3, prohra=1)
Tabulka vzájemných zápasů
los | hráči | 1 | 2 | 3 | 4 | body | gamy | zápasů |
1. | Jersák Miroslav | x | - | -xx | 2:1 | 7 | 16:11 | 3 |
2. | Kamlach Miroslav | - | x | - | 1:0 | 3 | 6:3 | 1 |
3. | Rausch Václav | - | - | x | - | - | - | - |
4. | Šípek Lubomír | 1:2 | 0:1 | - | x | 6 | 14:22 | 4 |
Odehrané zápasy SenLiga:
25.8.2019 Konstruktiva, antuka: Šípek - Jersák 3:6
25.8.2019: Konstruktiva, antuka: Šípek – Jersák 6:4
23.9.2019: LTC 1927 Michle, antuka: Kamlach - Šípek 6:3
28.9.2019: Konstruktiva, antuka: Jersák - Šípek 6:2
----------------------------------------------------------------------------------------------